Hakkımızda

2021 yılında İstanbul'da kurulan BALPARTS MAKİNA, tecrübeli ve konusunda uzman personeliyle beton sektöründe çözüm ortağınızdır. Firmamız, Transmikser, Beton Pompası, Santral, Silobas ve Kamyon Yedek Parçalarında, her geçen gün artan ürün çeşidiyle hizmetinizdedir. BALPARTS MAKİNA 10 yılı aşan sektör tecrübesiyle, sahip olduğu bilgi,tecrübe ve gücü siz değerli müşterilerimizle paylaşmanının heyecanını duyuyoruz.

GÜCÜNÜ MÜŞTERİLERİNİN HİZMETİNE SUNAN FİRMAMIZ;

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan en doğru çözümü, en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde sunuyoruz. Zamanınızın ve paranızın değerli olduğunu biliyor, söz verdiğimiz zamanda güçlü stok yönetimimizle gereksiz zaman kaybını önlüyoruz.

ÇALIŞMA ŞEKLİYLE SEKTÖRÜNDE FARKLI OLAN BALPARTS MAKİNA;

İşimizi büyük veya küçük diye ayırmadan güler yüzle gerçekleştiriyoruz ve işimizin arkasında olup takibini yapıyoruz. Mutlu müşteriler ve dostlar kazanmayı amaçlıyoruz. Firmamızın değişmez prensipleri, hizmet kalitesi, zamanında teslim ve uygun fiyat politikası olmuştur.

VİZYONUMUZ;

BALPARTS MAKİNA, beton sektöründeki markaların orijinal ve muadil parçalarını en uygun fiyatlarla tek elden sizleri buluşturmayı ilke edinmiştir. Amacımız ihtiyaçlarınızı hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktır.Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekleriniz bizi mutlu etmektedir. Bugün ve gelecekte daima yanınızdayız..

İstanbul Satış Mağazası

image
image
image
image
image
image
image
image

Çorlu Transmikser Servisi

image
image
image
image
image
image
image
image
^